Україна впевнено перемагає Естонію

08.08.2009 21:44 151 0
У другому матчі в рамках турніру за право залишитися в Дивізіоні А збірна команда України здобула надзвичайно важливу перемогу над Естонією, обігравши суперника з рахунком 71:64.

Напередодні стало відомо, що збірна України не може розраховувати на двох Сергіїв – Гладира та Ліщука, натомість у її складі з’явилися Олег Салтовець і Денис Лукашов. Обоє відчутно посилили гру команди, особливо в захисті, а «розігруючий» БК «Київ» взагалі став одним із героїв поєдинку. Першу половину гри команди провели на рівних, однак господарі за рахунок влучних дальніх кидків тримали суперника на відстані кількох очок. Після завершення стартової десятихвилинки табло зафіксувало триочкову перевагу України – 24:21. Під кінець другої чверті гостям все ж таки вдалося вирватися вперед, але влучний кидок Андрія Агафонова на останніх секундах дозволив українцям піти на велику перерву, ведучи в рахунку, хоч і з мінімальною перевагою – 36:35.

Найцікавіше команди приберегли на другу половину гри. Третя чверть, яка розпочалася для України не надто оптимістично, здавалося, виправдає найгірші прогнози щодо результату гри, але за рахунку 42:47 на користь Естонії, Олексій Онуфрієв набрав вісім очок поспіль: спершу холоднокровно забив напівгаком, потім реалізував триочковий після перехоплення Максима Вільховецького, зрівнявши рахунок, і нарешті, після тайм-ауту поклав до кошика суперника ще один м’яч здалеку. Таким чином, перед заключною десятихвилинкою розрив у рахунку становив ті ж п’ять очок, але вже на користь українців. На початку четвертої чверті естонцям вдалося наздогнати господарів, але серія із чотирьох дальніх кидків, два з яких на рахунку Лукашова, остаточно зламала опір гостей. Українці ж упевнено довели матч до перемоги, яка збільшує їх шанси зберегти прописку в еліті європейського баскетболу.

Найрезультативнішим гравцем у складі нашої збірної в підсумку став Андрій Агафонов – 17 очок і 5 підбирань. 10 очок в активі Олексія Онуфрієва., по 9 набрали Олександр Кольченко та Дмитро Глєбов, котрий додав до них 8 зібраних відскоків.
Наступну гру національна збірна проведе 11 серпня на виїзді з командою Чехії.