Кубок України. "Пульсар" переміг "Сумихімпром" у першому чвертьфінальному матчі

22.12.2008 08:35 370 0

Кубок України

1/4 фіналу

"Сумихімпром" - БК 93 "Пульсар" 67:75 (21:14, 19:18, 13:21, 14:22)

В рамках Кубку України відбулася зустріч між "Сумихімпром" і БК-93 "Пульсар". До звітного поєдинку команди двічі зустрічалися в чемпіонаті Суперліги й обмінялися перемогами.

Рахунок першої чверті 21:14 на користь "Сумихімпрому", першу скрипку в складі якого відіграв Кусо Абдуллахі, записавши на свій рахунок 10 очок і 5 підбирань за цей проміжок. Не внесла коректив у співвідношення сил на майданчику й друга десятихвилинка. Інтригу було відновлено у третій чверті - "Пульсар" завдяки прекрасній грі досвідченого Павла Улянко, котрий заробив 10 пунктів для команди, здійснив відчайдушний ривок, наздогнавши суперника, і навіть вирвався уперед після влучного кидка Віктора Герасимчука. Але Корі Санті майже одразу ж установив паритет 53:53.

Головні події матчу розгорталися в останній десятихвилинці, в якій, як і в матчі загалом, перемогу святкував рівненський клуб. Спершу, команди, обмінявшись пострілами, йшли очко в очко, але підбирання під своїм щитом і влучний кидок Дмитра Брянцева вивели "Пульсар" уперед. Перемогу рівненська команда вже не віддала, завершивши матч із рахунком 75:67 на власну користь.

У складі переможців результативну гру продемонстрували Павєл Улянко, в активі якого 17 очок, 4 передачі, 2 перехоплення й 7 підбирань, і Дмитро Брянцев - 15 пунктів і 5 підбирань. На рахунку Віктора Герасимчука 12 очок і 5 підбирань.

Найкращим у складі сумської команди став Абдуллахі Кусо, набравши 14 очок і зробивши 10 підбирань