УБЛ. "Будівельник" перемагає "Азот"

19.10.2008 17:59 437 0
На протязі всієї першої половини поєдинку "Будівельник" вів у рахунку і зміг піти на велику перерву з перевагою у сім очок - 49:42. Вся гра киян будується через Дерріка Зімермана, що на цей момент має в активі 12 очок. Скотт Мерріт набрав 8 пунктів, по 7 в Уезерса і Армстронга.

У складі "ДніпроАЗОТУ" першу скрипку грає теж американець - Річард Джерел, що має на особистому рахунку вже 14 пунктів. Роман Луценко відзначився трьома дальніми влучаннями з трьох спроб. У першій половині його доробок - 13 очок. Станіслав Сокур за перші дві чверті набрав 4 пункти, заробивши 3 фоли.

74:67 після третьої чверті. "Азот" не відпускає суперника у відрив - перш за все завдяки старанням Чеснавічуса. Зважаючи на те, що Армстронг сів на лавку з п'ятьма фолами, перспективи гостей на останні 10 хвилин виглядають доволі оптимістично

Фінальний рахунок 102:82. Гра киянами була зроблена до середини останньої чверті, коли відмінно відігравши у захисті, підопічні Магаріті зробили відчутний ривок, і здобули перевагу у 16 пунктів, пише ukrbl.com.

"Будівельник" - "ДніпроАЗОТ" - 102:82