Українці програють Бельгії та будуть змагатися за право грати у дивізіоні А

20.09.2008 21:20 689 0
Чоловіча збірна України не змогла впоратись зі збірною Бельгії в останньому турі відбірного турніру на Євробаскет-2009. Болюча поразка 58:76 відкинула команду Валентина Мельничука на останню сходинку квартету у групі С. Тепер нашим хлопцям доведеться позмагатися у турнірі за право залишитися у дивізіоні А.

Бельгійці привезли до Южного бойовий склад, додавши до нього Акселя Ервеля з мадридського Реала. Саме він і став одним з ключових дійових осіб на майданчику. На рахунку Ервеля 17 очок та 7 підбирань. Кристоф Бейін став найрезультативнішим у складі бельгійців з 18 балами.

Господарі досить вдало комбінували у першій десятихвилинці та, здавалося, впевнено заволоділи перевагою 18:13. Проте збірна Бельгії швидко оговталась, і вже українська команда пішла на велику перерву у ролі наздоганяючих 29:38. Скоротивши відставання до 4 балів, українці проте не скористалися з декількох помилок супротивників, що дозволило Бельгії зберегти перевагу 46:50 перед заключною чвертю. Спурт 10:4 з боку гостей дозволив їм збільшити відрив до 10 пунктів у середині останнього періоду. На жаль, гідної відповіді у нашої збірної так і не знайшлося.

Сергій Ліщук закінчив гру з 21 пунктом. Андрій Агафонов здобув 16 очок та 7 підбирань. Господарі програли щит 26:35 та влучили лише 4/27 триочкових.

Поєдинки за право залишитися у дивізіоні найсильніших заплановані на серпень 2009 року, повідомляє ФБУ.

Україна - Бельгія - 58:76 (18:13, 11:25, 17:12, 12:26)

Україна: Ліщук (21), Агафонов (16).
Бельгія: Бегін (18 + 11 підбирань), Ервель (17), Боско (11), Мурс (10).