Чемпіонат Європи (U-16). Кадетська збірна України програє вп'яте поспіль

22.08.2008 18:44 206 0

Збірна України безславно закінчила другий кваліфікаційний раунд змагань на першості Європи у Італії. Українці поступилися у п'ятій зустрічі поспіль та залишилися на останній сходинці у групі Е.

Проте суперник у збірної у вчорашній зустрічі був з непростих. Чинний чемпіон Європи збірна Сербії хоча й вибула з боротьби за трофей, але продемонструвала свій дуже високий клас у грі проти українців.

Наші хлопці вдало розпочали поєдинок, забезпечивши перевагу 17:16 після десяти хвилин. Проте спурт 10:0 від сербів у другій чверті дозволив нашим суперникам відірватися на відстань у 8 очок після половини матчу.

Відновити інтригу у грі підопічним Віталія Чернія після перерви не вдалося. Серби впевнено контролювали перебіг зустрічі і довели справу до логічної перемоги 57:80.   В'ячеслав Моторчук закінчив гру з 17 очками. Дмитро Марченко додав 12 очок та 5 підбирань, В'ячеслав Бобров здобув 11 пунктів та 8 підбирань.

Тепер наша команда позмагається за 9-12 місця. Завтра Україна зустрінеться з Ізраїлем.