Чемпіонат Європи (U-16). Кадети вкотре програють

21.08.2008 13:33 201 0

Кадетська збірна України не змогла перервати смугу поразок на першості Європи у Італії. Сьогодні підопічні Віталія Чернія програли збірній Греції у поєдинку другого кваліфікаційного раунду у групі Е.

Греки домінували з перших хвилин гри. Наші суперники повели перед 27:15 після десяти хвилин поєдинку та лише збільшували свою перевагу надалі. Відрив складав 21 очко після першої половини зустрічі та досяг 23 пунктів у кінці третьої десятихвилинки. Греки легко довели гру до перемоги 90:61 і позбавили збірну України будь-яких шансів поборотися за нагороди.

Олександр Мішула та Олександр Прокопенко здобули 12 очок кожен для України. В'ячеслав Бобров записав до свого активу 10 очок та 9 підбирань, Дмитро Марченко додав 8 балів та 12 підбирань. Українці виграли щит 49:38, але втратили м'яч 26 разів та закинули лише 15/31 штрафних кидків.

Збірна України поміряється силами з чинним чемпіоном Європи збірною Сербії у четвер.