Кубок Мечела. Українці програли латишам

28.07.2008 08:58 293 0

Набравши 13 очок, Ігор Кривич став найрезультативнішим гравцем України у матчі проти збірної Латвії. Фото ФБУ
Національна збірна України провела останній матч "Кубку Мечела" у Москві, поступившись збірній Латвії 60:85.

Розпочали гру баскетболісти України досить жваво, викладаючись на повну у захисті та граючи вдало у нападі, що зумовило рівну гру з латвійцями у перші п'ять хвилин першої чверті. Завдячуючи зусиллям Віктора Кобзистого та Григорія Хижняка, рахунок був 8:8. Помилившись декілька атак поспіль, українці дещо відпустили суперників, але триочковий Ростислава Кривича зменшив відставання до мінімуму - 12:13. У кінцівці чверті латвійці скористалися розслабленістю нашої збірної, організувавши ривок 8:2, але на останній хвилині Україна також відповіла ривком 8:0, вигравши першу чверть 22:21.

Вдала гра Ярослава Зубрицького, що набрав 7 поспіль очок у кінцівці першого та на початку другого періодів, утримувала Україну попереду у перші хвилини другого тайму, але, вичерпаний вже на другій хвилині чверті ліміт командних фолів, змусив жовто-блакитних грати "м'якше" у захисті, дозволивши латвійцям вийти вперед 29:31 у середини чверті.

Дві поспіль втрати на восьмій хвилині другого тайму за рахунку 36:40 змушують Валентина Мельничука брати тайм-аут. Миттєвого результату це не дало, адже латвійці забили триочковий кидок, що завершив їх ривок 7:0, але більш швидка організація атак свої плоди таки принесла. Григорій Хижняк після передачі Дмитра Забірченка забиває з-під кошика, Ігор Кривич додає 2+1, встановлюючи остаточний рахунок чверті 41:43.

Другу половину, відновивши рівновагу, слем-данком розпочав Віктор Кобзистий. Ігор Кривич додав "алей-уп" після передачі Зубрицького, але на цьому вдалі дії у нападі для нашої збірної скінчилися. Припустившись серії помилок, українці дозволили збірній Латвії організувати серію швидких відрив, встановивши рахунок 45:54 по завершенні чотирьох хвилин тайму. Україна дещо вирівняла гру, закінчивши третю чверть 55:62.

Початок останнього ігрового проміжку був за збірної Латвії, що після чергового триочкового влучення здобула двозначну перевагу. На останніх хвилинах зовсім розладилася гра України. Серія втрат, декілька невлучних кидків та триочковий від латишів роблять рахунок 60:75, змушуючи Мельничука брати тайм-аут за дві хвилини до завершення гри. Ця перерва, однак, більше допомогла нашим суперникам, що закинули дальній кидок за дві секунди до завершення часу на атаку та додали ще два очки під час наступного володіння м'ячем. Ще двічі вдалося збірній Латвії вразити кошик України, встановивши остаточний рахунок зустрічі - 60:85.

Найрезультативнішим гравцем нашої команди став Ігор Кривич, що набрав 13 очок. Центровий Григорій Хижняк додав 10, повідомляє Федерація баскетболу України.