Гран Прі Китаю впевнено виграв Хемілтон

19.10.2008 12:18 232 0

Стартувавши з поула, Льюіс Хемілтон зберіг лідерство у першому повороті, зміг відірватися від суперників, показав кращий час на колі і впевнено виграв гонку. Це дев'ята перемога в кар'єрі Льюіса, п'ята цього сезону, і ювілейна, 200 для британців у Формулі-1. Хемілтон увійшов до числа гонщиків, які заробили більше двохсот очків за кар'єру.

На старті розстановка у групі лідерів не змінилася. Скоро Хемілтон відірвався від Райкконена, а Райкконен від Масси. Бразилець, який стартував з третього місця, першим заїхав на дозаправку, а колом пізніше команди обслужили Хемілтона та Райкконена. Гонщики зберегли позиції і після другого піт-стопу, Льюіс вигравав дев'ять секунд у Кімі, який на 14 секунд випереджав Массу. На фінальному відрізку гонки Райкконен скинув швидкість і, за сім колів до фінішу, пропустив Феліпе вперед.

Фернандо Алонсо фінішував четвертим, гарантувавши "Рено" четверте місце у Кубку Конструкторів. В особистому заліку іспанець обійшов Хейккі Ковалайнена, який другу гонку підряд не зміг фінішувати, цього разу через прокол і пошкодження машини при поверненні в бокси.

У призовій вісімці фінішували дві машини БМВ-Заубер. Приїхавший шостим, Роберт Кубіца вибув з числа претендентів на титул. Тепер тільки у двох гонщиків залишився шанс стати чемпіоном світу. І Хемілтон випереджає Массу на сім пунктів. Розв'язку цього цікавого сезону ми побачимо за два тижні, в Сан-Паулу.

У Кубку конструкторів Феррарі випереджає Макларен на 11 очок, а БМВ-Заубер - на 21. БМВ втратили шанси на першу сходинку, але ще є шанс поборотися за другу позицію.