Головне

Ставки на спорт у різних країнах: що потрібно знати

29.09.2023 19:32 840 0
Ставки на спорт у різних країнах: що потрібно знати

У світі ставок на спорт існує безліч традицій, правил та регламентів, які різняться залежно від держави. Кожна країна має свою історію та культурні особливості, які впливають на ставлення до беттінгу, а також на його правове регулювання. У цій статті ми розглянемо відмінності у підходах до ставок на спорт у різних країнах.

Великобританія - колиска беттінга

Великобританія має багату історію беттінга, і ставки на спорт тут сильно інтегровані в культуру. Британці просто люблять спорт, тому логічно, що беттінг став невід'ємною частиною спортивного життя країни. Букмекерські контори можна знайти практично на кожному кроці, але з розвитком інтернету онлайн-ставки стали популярнішими. Так, одним з найпопулярніших букмекерів є Bet 365. Спочатку він був мережею наземних пунктів прийому ставок у Великій Британії, але на початку 2000-х ця компанія почала приймати ставки онлайн і завоювала популярність серед гравців у всьому світі.

Британці ставлять на всі види спорту, особливу увагу бетторів приділено футболу та стрибкам. Крім традиційних ставок на переможця, вони можуть робити ставки на кількість голів, кутові удари та багато інших параметрів. Великобританія є домом для багатьох великих спортивних подій, наприклад Великі національні стрибки, Вімблдон і т.п. Ці події приваблюють величезну кількість ставок та інтересу з боку бетторів. Безліч букмекерів активно спонсорує спортивні команди та події, що ще більше стимулює беттинг та підтримує інтерес до спорту.

Греція: історична пристрасть до ставок

Греція є ще однією європейською країною, де ставки на спорт є популярним захопленням серед населення. Однак беттінг не завжди був легальним у цій країні. Аж до 2011 року ставки на спорт були заборонені, але останніми роками ситуація змінилася.

Сьогодні у Греції легально робити ставки на спорт. Багато букмекерських компаній купують ліцензію для ведення законної діяльності на території цієї держави. Головним регулятором є Грецька комісія з азартних ігор (HGC), яка здійснює нагляд за букмекерськими операторами та онлайн-ставками. Греція також запровадила податок на ставки та ліцензійні збори для операторів.

У Греції діють місцеві букмекерські контори, а також безліч міжнародних операторів, які надають свої послуги. Локальні букмекери можуть пропонувати специфічні ставки та акції для греків. Дізнатися про спеціальні пропозиції та букмекери можна на сайті betgreek.gr.

Найбільш популярним видом спорту для ставок є футбол. Футбольні ліги та турніри, включаючи грецьку Суперлігу, залучають безліч ставок. Баскетбол також користується попитом.

Австралія: онлайн-беттінг та тоталізатори

Австралійці надають більшу перевагу онлайн-ставкам, ніж стаціонарним точкам прийому ставок. Крім того, особливістю Австралії є тоталізатори. Вони надають альтернативний спосіб ставок, де вони збираються до загального фонду. Після вирахування комісії переможці одержують свою частку від цього фонду.

Австралійські беттери також можуть використовувати флекси-бети при розміщенні ставок на стрибках. Флексі-бети дозволяють гравцям вибирати декілька можливих комбінацій результатів в одній ставці. Це збільшує можливість виграшу і створює велику інтригу під час парі.

Беттінг в Австралії суворо регулюється Австралійською комісією з азартних ігор (AGCC). Також дотримання правил та безпеку гравців забезпечують місцеві комісії з азартних ігор. Податки, що сплачуються букмекерськими конторами, йдуть на благо суспільства та розвиток спортивної інфраструктури.

Лояльність до беттінгу в інших країнах

На додаток до вищезгаданих країн існує безліч держав, де беттінг повністю заборонено. Наприклад, у Саудівській Аравії заборонені азартні ігри, казино та ставки на спорт онлайн. За це можна отримати арешт, штраф та навіть публічне покарання. Негативне ставлення до гральної промисловості має релігійне підґрунтя, де подібна діяльність вважається неприпустимою. Уряд Саудівської Аравії активно блокує доступ до веб-ресурсів, пов'язаних з беттингом та азартними іграми.

В інших країнах, таких як Японія, ставки на спорт залишаються нелегальними, але держава може організовувати лотереї чи тоталізатор. У Японії діють легальні букмекерські контори, але вони існують лише у вигляді закритих громадських організацій і доступні лише на деяких спортивних заходах, наприклад, стрибках. Онлайн-беттінг залишається забороненим у Японії. Законодавство не дозволяє онлайн-ставки, а оператори не мають права надавати такі послуги.

Регулювання ставок на спорт у різних країнах світу варіюється від суворої регламентації до повної заборони. Тому, перш ніж робити ставки онлайн у будь-якій країні, важливо ознайомитися з місцевим законодавством та правилами.

Коментарі ()